NEC digital signage software ... viac
20.12.2010
Signage System ... viac
21.12.2010
NEC Display Solutions dopĺňa nový 46-palcový public display ... viac
05.11.2010

NEC digital signage software

NEC Display Solutions teraz zadarmo poskytuje profesionálne softwarové riešenie, NEC digital signage software, pre public displeje NEC MultiSync® XX15 (LCD panely PD z uhlopriečkou 32", 42" a 46"). Aplikácia je intuitívna a pre uživateľa ľahko používateľná. Cieľovou skupinou tejto aplikácie sú entry-level inštalácie v sektoroch digital signage. Software ponúka jednoduchý spôsob vytvárania a zobrazovania audiovizuálneho obsahu a uživatľom definované titulky s vlastným obsahom na štandardných public displejoch NEC MultiSync® LCD3215, NEC MultiSync® LCD4215 a NEC MultiSync® LCD4615. 

NEC digital signage software je možné jednoducho stiahnuť ako uživatelskú aplikáciu. Má dve časti Editor suite a Player suite. Mediálny obsah, ktorý bol vytvorený pomocou Editor suite, vo forme fotografií, videa a textov je možné jednoducho posielať pomocou LAN, WLAN až na tri jednotky pre prehrávanie (základ na báze PC s Windows XP), s inštaláciou programu Media Player. Samozrejmosťou je tiež možnosť prevádzky v rámci jediného zariadenia s  distribúciu obrazu pomocí IN/OUT slučiek v rámci viacerých displejov NEC MultiSync® série 15. Vďaka ľahkému použitiu, vhodnému i pre začiatočníkov je NEC digital signage software ideálny pre rýchle a jednoduché vytváranie prezentácie, ponuky, alebo upútavky na všetkých exponovaných miestach určených pre digital signage. 
Použitím NEC digital signage softwaru pri zobrazení fotografií, videa alebo flash animácie je zaistené, že uživateľom vytvorený mediálny obsah sa k zákazníkom dostane po niekoľkých kliknutiach myšou. Rovnako dodatočne pridanie a spustenie titulkov k danému obsahu je veľmi rýchle a intuitívne .
Po pár krokoch, umožňuje NEC digital signage software uživateľom objaviť a plne využiť všetkých možností, ktoré ponúka public displeje NEC MultiSync® rady 15.

 

Ospravedlňujeme sa, naša web stránka vyžaduje pre správnu funkčnosť zapnutý JavaScript.