Monitory EIZO

Monitory pre špeciálne aplikácie

O spoločnosti EIZO

 

Japonská spoločnosť EIZO Corporation vznikla v roku 1968 v japonskom meste Hakui ako „Hakui Electronic Corporation“. Na začiatku produkovala čiernobiele televízory, neskôr sa transformovala na spoločnosť so zameraním na vysokokvalitné monitory.

Slovo EIZO znamená v japončine „jasný obraz“. Monitory EIZO sú známe svojou spoľahlivosťou, stálosťou parametrov a ostrým obrazom. Sú navrhované tak, aby maximálne šetrili zrak svojim používateľom i pri dlhodobej práci na počítači.

V súčasnosti ponúka spoločnosť EIZO profesionálne riešenia pre svoje monitory hlavne v DTP a grafických štúdiách, TV a strihových štúdiách, energetickom priemysle, v letectve, výrobných podnikoch a v zdravotníctve. V rámci priemyslu spoločnosť  ponúka špeciálne panely s veľmi vysokým rozlíšením, dotykové panely alebo multipanelové riešenia.

Partner spoločnosti EIZO pre Slovenskú republiku

Spoločnosť SOFOS, a. s. je partnerom spoločnosti EIZO Corporation pre Slovenskú republiku. Na trh prináša komplexné riešenia LCD monitorov pre zdravotníctvo.

LCD monitory pre zdravotníctvo

V zdravotníckych zariadeniach ako rádiologické pracoviská a úrazové ambulancie, môže správna voľba prístrojového vybavenia a technológií LCD monitorov pomôcť zachrániť ľudské životy. Spoľahlivosť a kvalita efektívnych zobrazovacích riešení (LCD monitory) pre lekárske aplikácie je preto neoceniteľná. Či už hľadáte LCD monitory k najmodernejším PACS staniciam s vysokým rozlíšením pre rádiodiagnostiku alebo LCD monitory pre zobrazovanie špeciálnych aplikácií, a to najmä video-endoskopie a náročných chirurgických procedúr ako je laparaskopia, gastroskopia, urológia, metroskopia atď., naša spoločnosť Vám ponúkne vždy optimálne riešenie…

 

Prehľad ponuky monitorov EIZO

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník