KVM

IPC automatizácia

Spoločnosť SOFOS, a. s. vám ponúka zariadenia pre využitie technológie KVM vo vašich projektoch. Ide o zariadenia a príslušenstvo z portfólia spoločností Raritan a Broadrack.

Prepínač KVM je zariadenie, ktoré umožňuje ovládať viacero počítačov cez jednu klávesnicu, myš a obrazovku. Maximálny počet pripojených počítačov sa odvíja od počtu portov na prepínači. Základné delenie je na 2, 4, 8, 16 a 32-portové KVM switche.


Výhodou KVM switchov spoločnosti Broadrack je možnosť ich prepojenia pomocou Daisy Chain (max. 8 zariadení) a tým dosiahnuť zvýšenie počtu portov. Modulárnosť KVM konzoly GEMINI vám umožní pružne reagovať na požiadavky zákazníka. V portfóliu spoločnosti Broadrack nájdete aj jeden z prvých dvoj-koľajnicových systémov pre KVM konzolu, ktorý si v roku 2002 dala spoločnosť patentovať.

Vlajková loď spoločnosti Raritan – KVM-over-IP Switch Dominion KX III je ideálny pre serverové miestnosti, testovacie laboratóriá a najväčšie podnikové dátové centrá. Ponúka vysoký výkon a taktiež bezdrôtové vzdialené riadenie serverov, pracovných staníc a sériových zariadení. Implementovaný môže byť samostatne alebo spolu so systémom spoločnosti Raritan – Command Center Secure Gateway.

Spoločnosť SOFOS, a. s. vám ponúka v rámci tejto kategórie produkty od našich partnerov Raritan a Broadrack.

Väčšinu výrobkov nájdete v našom katalógu produktov, prípadne nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník