Interaktívne projektory

Didaktická technika

Nebuďte pri interaktívnej výučbe alebo prezentácii limitovaní obmedzenými možnosťami elektronickej tabule a využite interaktívne projektory. Odteraz môže byť každý povrch vhodný na interaktívnu projekciu a vy budete mať úplnú kontrolu nad všetkými prvkami prezentácie alebo výučby.

Interaktívne projektory sú reakciou na rýchlo sa vyvíjajúce požiadavky na informačné technológie pri výučbe – zaručia vám kvalitnejšiu, spontánnejšiu a zaujímavejšiu výučbu. Interaktívne pero použiteľné na každom povrchu úplne zastúpi tradičnú myš – a nie je potrebná žiadna montáž interaktívnej tabule, ako to vyžadujú iné zariadenia. Kamera projektora je schopná zaznamenať polohu interaktívneho pera na obrazovke alebo povrchu, a vy tak budete môcť zlepšiť úroveň svojich prezentácií, tvoriť a ukladať poznámky a mať každú časť prezentácie úplne vo svojich rukách.

Interaktívne pero môžete použiť na takmer každom povrchu a dodať tak svojim prezentáciám nový rozmer.

Zavedenie zvuku do učebne spolu so schopnosťou projekcie vysoko kvalitného obrazu poskytujú tieto projektory s výkonným reproduktorom, ktorý zosilní nahrávku alebo hlas prednášajúceho podľa vašich prianí.

Naša spoločnosť v tejto oblasti dodáva zariadenia od výrobcov Epson a NEC, ktorí patria k svetovej špičke v tejto oblasti.

Vlastosti interaktívnych projektorov

Veľmi krátka projekčná vzdialenost

Veľmi krátka projekčná vzdialenosť projektorov umožňuje aj z tej najmenšej vzdialenosti vytvárať úžasný obraz.

Na projekciu veľkého obrazu nepotrebujete veľkú miestnosť. Prednášajúci aj študenti teraz môžu naplno využiť dostupný priestor. Tieto projektory s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou sú schopné vytvárať širokouhlé obrazy s pomerom strán 16 : 10 s uhlopriečkou 70″ (cca 178 cm), ktoré sú ostré a jasné, a to všetko zo vzdialenosti len 16 cm. Tiene osôb a predmetov pred projektorom sú už vecou minulosti.

Interaktívne funkcie

  • kompatibilné s množstvom operačných systémov
  • montáž interaktívnej tabule alebo iného zariadenie nie je potrebná

Používatelia môžu pomocou interaktívneho pera pracovať priamo na projekčnom povrchu.

Jednoduchá montáž a nastavenie

Súčasťou balenia je doska pre upevnenie na stenu umožňujúca jednoduchú montáž a údržbu. Projektory umožňujú rýchle vytvorenie obrazu s nevídanou ostrosťou aj na okrajoch projekcie.

Jednoduché spustenie projekcie

Zobrazenie prostredníctvom USB kábla predstavuje najjednoduchší spôsob spustenia prezentácie z počítača. Jediný kábel slúži na prenos dát obrazu aj ovládanie myši. Všetky dáta k projekcii sú ihneď dostupné – stačí zapojiť kábel USB do vášho počítača a projektora. Káble RGB a ďalšie nastavenia nie sú potrebné.

Funkcie zabezpečenia

Zabezpečte svoj projektor zadaním hesla, deaktiváciou ovládacieho panela a sprístupnením hlavných funkcií len pomocou diaľkového ovládania. K dispozícii máte taktiež bezpečnostnú lištu a bezpečnostnú nálepku.

Funkcia rýchleho spustenia a okamžitého vypnutia

Spustenie radu projektorov Epson s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou je neuveriteľne rýchle a na zobrazenie informácií je potrebných len niekoľko sekúnd. Funkcia okamžitého vypnutia umožňuje projektor vypnúť ihneď po dokončení prezentácie. Žiadne čakanie na zahriatie prístroja či jeho vychladnutie nie je potrebné.

Pohodlie bezdrôtového pripojenia

Ak chcete dosiahnu ešte jednoduchšie pripojenie, stačí k počítaču pripojiť voliteľný bezdrôtový modul – projektor bude ihneď pripravený na komunikáciu s počítačom a vy môžete ihneď začať s projekciou.

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník