Správa IT

Služby

Služba „Správa IT“ poskytuje pravidelnú správu systémov a sietí, ktorá zabezpečuje vaše počítače, servery a siete dostupné a funkčné pre užívateľa. V SOFOS, a. s. sa snažíme našim zákazníkom minimalizovať prestoje a maximalizovať produktivitu okamžitou reakciou na všetky problémy, ktoré vzniknú. Aby vaši zamestnanci zostali produktívni a systémy chránené, bezpečné a dostupné, keď ich potrebujete najnaliehavejšie.

Server a PC manažment

SOFOS, a. s. ponúka komplexné služby v správe serverovej a desktopovej infraštruktúry, aktívne aktualizácie, zálohovanie a správu všetkých vašich počítačov a serverov, tých, ktoré sú umiestnené priamo u vás, aj mimo sídlo vašej spoločnosti. Každý aspekt siete sa sleduje a tak je možné detegovať problémy skôr, než nastanú.

IT stratégia

Naši technici vám pomôžu s plánovaním a rozvojom vašej IT stratégie s ohľadom na váš rozpočet tak, aby pokryl vaše súčasné aj budúce potreby IT technológií na podporu vašich cieľov v spoločnosti.

Server Backup a Disaster Recovery riešenia

Havárie IT infraštruktúry významne ovplyvňujú činnosť každej spoločnosti. Naše riešenia zálohovania údajov využívajú ľahko implementovateľné riešenia, ktoré môže obsahovať lokálne zálohovanie, aj zálohovanie do cloudu s možnosťou obnovy na úrovni zálohovaných objektov. Ponúkame tak Local Business Continuity Plan ako aj Cloud Business Continuity Plan, presne podľa potrieb vašej spoločnosti.

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník