NEXCOM

IPC automatizácia

Z portfólia spoločnosti NEXCOM International Co., Ltd. vám ponúkame širokú škálu riešení určených pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov v priemyselnom a multimediálnom sektore. Ide najmä o modely s pasívnym chladením v rôznych výkonnostných stupňoch, široká ponuka multimediálnych a vstavaných počítačov,  inovatívne POS riešenia ale aj inteligentné systémy pre bezpečnosť.

Priemyselné PC s pasívnym chladením

NEXCOM ponúka celý rad priemyselných počítačov s pasívnym chladením, ktoré môžu byť integrované v rôznych odvetviach na trhu. S 20 ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa spoločnosť zaviazala k navrhovaniu a výrobe vysoko kvalitných bezventilátorových počítačov do priemyselného prostredia. Vzhľadom k rýchlemu rastu nárokov v priemyselnom odvetví spoločnosť NEXCOM poskytuje širokú škálu výkonov od Atom ™ Compact , Atom ™ Power, až po Core ™ -i Performance v počítačoch s pasívnym chladením s podporou Multi-PCI a Multi-MiniPCIe rozšírení.

Panelové PC

Bezventilátorové Panelové PC od firmy NEXCOM je koncipované formou all-in-one PC, ktoré disponuje TFT LCD panelom s LED podsvietením a užívateľsky prívetivú obrazovku v úhľadnom a kompaktnom NEMA 4 / IP65 šasi. Integrovateľnosť s podporou sieťovej prevádzky a pestrá I/O konektivita zabezpečuje aby slúžil ako flexibilná a spoľahlivá PC platforma v akýchkoľvek priemyselných podmienkach.

Väčšinu výrobkov nájdete v našom katalógu produktov, prípadne nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník