PANASONIC Toughbook

IPC automatizácia

Prenosné počítače Panasonic Toughbook sú zariadenia navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky zákazníka pre spoľahlivú a komfortnú prácu za náročných podmienok. Jasne čitateľný displej pri priamom slnečnom svetle, vysoká výdrž batérie, pevný disk odolný voči vibráciám- sú len niektoré z vlastností, ktoré umožňujú bezchybnú a pohodlnú prácu v teréne. Zariadenia Toughbook boli podrobené rôznym certifikačným testom a aj preto našli uplatnenie v armáde, energetike, záchranných zložkách…Trojročná záruka a rýchly servis šetria čas a investície zákazníka.

SOFOS a. s. je dlhodobým dodávateľom produktov Panasonic Toughbook pre Slovenskú republiku. Pri výbere konkrétneho modelu analyzujeme požiadavky zákazníka s cieľom ponúknuť optimálny model.

Podľa zodolnenia sú Toughbooky Panasonic rozdelené do kategórií:

Plne zodolnené toughbooky – ide o zariadenia s krytom zo zliatiny horčíka. Sú odolné voči vode, prachu a otrasom podľa štandardov MIL-STD 810G a IP65. Zariadenia vydržia pád z výšky 180cm. V ponuke sú aj modely s odnímateľným displejom a dajú sa použiť aj ako tablet. Využitie nájdu v armádnom a automobilovom sektore, záchranných zložkách a pod.

Vysoko odolné toughbooky – ponúkajú ideálny pomer medzi odolnosťou a vzhľadom. Robustný kryt zo zliatiny horčíka spolu s odolnými krytmi poskytuje displeju, pevnému disku a integrovaným perifériám primeranú ochranu voči vonkajším vplyvom. Tieto modely vydržia pád z výšky 76cm. Sú užitočným pomocníkom pre technikov alebo pracovníkov v externom prostredí.

Manažérske toughbooky
– vyznačujú sa elegantným dizajnom, dlhou výdržou batérie, odolnosťou voči poliatiu tekutinou a nízkou hmotnosťou- 1,14kg. Vďaka týmto vlastnostiam sa stavajú častými spoločníkmi manažérov na služobných cestách.

Väčšinu výrobkov nájdete v našom katalógu produktov, prípadne nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník