MOXA ioLogik E4200 – modulárny systém pre riadenie a zber dát

23. JÚLA 2020           Meranie a zber dát

Objem dát sa neustále zväčšuje a v podnikoch vzniká potreba zavádzania technológií na báze Industrial Internet of Things (IIoT). Moxa poskytuje jednoduchý a efektívny spôsob, ako znížiť náklady na integráciu technológii IIoT, napríklad prostredníctvom Smart I/O riešení, ktoré sú navrhnuté pre nasadenie do súkromného, verejného, ale aj hybridného cloudu.

Predstavujeme Vám modulárny sieťový I/O server – ioLogik E4200 od spoločnosti MOXA. Zariadenie disponuje dvomi ethernetovými portami a umožňuje pripojiť až 16 I/O modulov. K dispozícii sú tri druhy sieťových adaptérov:

K jednému sieťovému adaptéru je možné pripojiť ďalších 32 I/O modulov. Prostredníctvom nich sa môžu zariadenia ioLogik E4200 napojiť prakticky k akémukoľvek senzoru (napr. senzor teploty, tlaku, prietoku, napätia, prúdu atď.). Zariadenie nájde uplatnenie všade tam, kde je potrebné pripájať veľké množstvo rôznych vstupov/ výstupov (napr. v aplikáciách vzdialeného monitorovania teploty, výšky vodnej hladiny; v zabezpečovacích a výstražných systémoch; v systémoch čistenia odpadových vôd a pod.)  ioLogik E4200 je možné konfigurovať  cez webové rozhranie, ale aj vďaka intuitívnemu nástroju Click&Go.

Výrobca ponúka na zariadenie 2 ročnú záruku.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontakt