Nová rada priemyselných panelových monitorov ADVANTECH FPM-200

   15. JANUÁRA 2020         PRIEMYSELNÉ POČÍTAČE

Z praxe máme skúsenosť, že stále viac a viac zákazníkov (nie len Priemysle 4.0 a IIoT) potrebuje vizualizovať dáta z automatizovanej výroby, aby sa na základe nich vedeli správne a včas rozhodovať a efektívnejšie riadiť procesy.

   Spoločnosť ADVANTECH prichádza na trh s novinkou, priemyselnými panelovými monitormi rady FPM-200, ktorá je svojimi vlastnosťami mimoriadne vhodná do ľahkého priemyslu, kontrolných miestností a výrobných hál. Ako výhradný distribútor produktov spoločnosti ADVANTECH na Slovensku, Vám predstavujeme modely FPM-215W-P4AE (15,6″ dotykový monitor s rozlíšením WXGA) a FPM-221W-P4AE (21,5” dotykový monitor s rozlíšením Full HD).
 
   Modelová rada FPM-200 disponuje antireflexnou širokouhlou TFT LCD obrazovkou s LED podsvitom a 10-bodovým dotykovým panelom využívajúcim technológiu „Projected capacitive“. Zvýšená odolnosť voči otrasom a vibráciám, ochrana krytom stupňa IP66 predného panela je nevyhnutnou súčasťou. Moderný tenký dizajn, nízka hmotnosť a podpora VESA štandardu umožňuje jednoduchú montáž do panela, rozvádzača alebo na rameno. Všetky vstupné konektory sú uzamykateľné a tým chránené proti neodbornej manipulácii.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontakt