Získajte nekonečný priestor na prácu s monitorom EIZO EV3895

   07. JANUÁRA 2021         ŠPECIÁLNE MONITORY

Kancelársky monitor EIZO EV3895 si získa vašu priazeň mimoriadne priestrannou a širokou pracovnou plochou s uhlopriečkou 37,5 palca a elegantným designom takmer bez rámčeku. Plocha zakrivenej obrazovky s ultra-širokým pomerom strán 24:10 sa zdá byť prakticky nekonečná. Na obrovskej obrazovke ľahko rozmiestníte okná z viacerých aplikácií súčasne. Rozlíšenie 3840×1600 (UWQHD+) skoro trojnásobne prekonáva rozlíšenie monitorov FHD a poskytuje zreteľný a optimálne čitateľný obraz.

Široká ponuka rozhraní (USB-C, LAN, USB-B, HDMI, DP) je predzvesťou používania veľkého množstva káblov. Avšak premyslený a moderný dizajn monitora EV3895 ich umožňuje skryť v zadnom odnímateľnom kryte.

Najnovší monitor ponúka aj možnosť dokovania notebooku prostredníctvom USB-C.

V režime Picture-by-Picture dokáže zobrazovať signály až z troch počítačov súčasne. Vstavaný KVM prepínač zároveň správne nasmeruje pokyny zadávané klávesnicou či myšou. Stlačením stredného tlačidla v spodnej časti rámčeka v režime Picture-by-Picture, spustíte funkciu Picture Swap a podľa potreby zameníte oblasti obrazu a hlavné okno. Okamžite sa môžete zamerať na tú oblasť obrazovky, ktorá je v danej chvíli pre vás najpodstatnejšia.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník