5 dôvodov, prečo by monitor EIZO nemal chýbať vo vašom (home) office

   15. APRÍLA 20         ŠPECIÁLNE MONITORY

Už viac ako rok pracuje väčšina z nás z pohodia svojho príbytku. Toto je realita.

Ale čo prinesie budúcnosť?

Mnoho zamestnávateľov sa pohráva s myšlienkou postupného presunutia miesta vykonávania práce z kancelárie na prácu z domu. Zistili, že zamestnanci sú efektívnejší.

Nám nezáleží na tom, odkiaľ pracujete. Sme toho názoru, že by ste mali pracovať odkiaľkoľvek s rovnako kvalitným zobrazovacím vybavením, externými monitormi značky EIZO a to hneď z piatich dôvodov:

1. KVALITNÝ OBRAZ

Už sám názov spoločnosti EIZO znamená v preklade z japončiny „jasný obraz“. Starostlivý výber najlepšieho panelu pre každý model je zárukou zreteľného a príjemného zobrazovania. Vysoké rozlíšenie a dostatočne veľká obrazovka vám umožňujú bez problémov zobraziť viacero okien súčasne.

2. ERGONÓMIA

Uvedomujeme si, že výborné pracovné výkony podávate vtedy, keď sa pri práci cítite dobre a pohodlne. Flexibilne nastaviteľný stojan na monitore EIZO prispieva k správnemu držaniu tela a tým k eliminácií stuhnutosti svalov a bolesti chrbta. Antireflexný povrch obrazovky bez blikania s homogénnym zobrazením zase chráni váš zrak. Preto budete pri práci na monitoroch EIZO menej unavení.

3. ŠIROKÁ PONUKA ROZHRANÍ

Váš pracovný stôl bude pôsobiť úhľadnejšie, keď využijete nadčasové funkcie monitorov EIZO. Spomenieme napríklad možnosť dokovania počítača, riešenia pre viac obrazovkové zostavy, praktické úchyty káblov, atď.

 4. FLEXIBILITA

Samozrejmosťou je flexibilita pripojenia a využitie rôznych typov rozhraní USB-C, HDMI, DP, ale aj DVI-D a DSub pre techniku a zariadenia obstarané dávnejšie.

5. HOSPODÁRNOSŤ

Ak premýšľate nad kúpou externého monitora, radi by sme zdôraznili, že sa jedná o investíciu s dlhodobou perspektívou. Kvalitné súčiastky a použité materiály, jedinečné pracovné postupy a procesy kontroly kvality sú zárukou, že monitory EIZO vám budú slúžiť podstatne dlhšie ako je obvyklé. Na všetky kancelárske monitory poskytuje výrobca nadštandardnú 5 ročnú záruku.

Presvedčte sa na vlastné oči a zadovážte si kancelársky monitor EIZO u nás, v spoločnosti SOFOS, a. s.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník