Ako vyzerá priemyselná sieť budúcnosti?

   08. JÚNA 2022         PRIEMYSELNÁ KOMUNIKÁCIA

Podniky čelia čoraz tvrdšej konkurencii. Každý podnik, ktorý sa chce pripraviť na výzvy budúcnosti, posilňuje odolnosť a flexibilitu svojich operácií. Urýchľuje digitálnu transformáciu. Zlúčením IT a OT systémov je podnik schopný naplno využiť digitálne technológie na zlepšenie lokálnych, vzdialených a cloudových operácií.  

Aby ste sa pripravili na budúcnosť vo vašom podniku, je čas, aby sa vaše priemyselné siete rozvinuli. Zdokonalili. Zodolnili. Vylepšená a zabezpečená priemyselná sieť je totiž základom pre moderný a konkurencieschopný podnik.

Najnovšie switche MOXA série EDS-4009 sa vyznačujú spoľahlivosťou, redundanciou siete a ako prvé switche na svete sú zabezpečené podľa medzinárodných štandardov IEC 62443-4-2:2019 a IEC 62443-4-1:2018 pre priemyselnú kybernetickú bezpečnosť. Tieto normy pokrývajú bezpečnosť produktu, a zároveň požiadavky životného cyklu bezpečného vývoja.  

Ide o 9-portové L2 manažovateľné Fast Ethernet switche, pričom 6 portov je Ethernetových a tri 100BaseFX optické porty v prevedení Multi-mode SC, Multi-mode ST alebo Single-mode SC. 

Zabudované redundantné Ethernetové technológie ako Turbo Ring, Turbo Chain a RSTP/STP, zvyšujú spoľahlivosť vášho systému a zlepšujú dostupnosť siete. Táto séria switchov je navrhnutá špeciálne pre náročné aplikácie ako video, monitorovanie procesov, systémy inteligentnej dopravy a distribuované riadiace systémy.  

Štandardné modely pracujú pri teplotách od -10°C do 60°C, modely (-T) so širokým pracovným rozsahom využijete pri extrémnych teplotách v rozmedzí od -40°C až 75°C. Kompaktný dizajn odolného kovového šasi oceníte pri montáži na DIN lištu alebo na stenu v stiesnených priestoroch.

Na všetky modely poskytuje výrobca nadštandardnú 5 ročnú záruku.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník