Ekonomické riešenie pre vaše priemyselné Ethernetové pripojenie

   12. AUGUSTA 2021          PRIEMYSELNÁ KOMUNIKÁCIA

Spoločnosť MOXA má vo svojom portfóliu radu nemanažovateľných switchov EDS-316 špeciálne navrhnutých pre priemyselnú Ethernetovú infraštruktúru. Tieto zariadenia sú podrobené prísnym štandardom, ktoré sú nevyhnutné pre dodržanie prevádzkovej spoľahlivosti v náročných pracovných prostrediach.

Ide o 16-portové switche, ktoré ponúkajú širokú škálu možností zapojenia či už eternetových ale taktiež optických portov. Modely sú vybavené redundantným napájaním a vstavanou funkciou relé, ktorá upozorní sieťových inžinierov na výpadky napájania alebo prerušenie portu. Switche disponujú kovovým šasi s ochranou stupňom krytia IP30, sú navrhnuté pre priemyselné prostredie, ako sú nebezpečné miesta výbuchu definované podľa normy Class 1 Div. 2 a ATEX Zone 2.

Vynikajú jednoduchou správou a konkurencieschopným pomerom ceny a výkonu, skrátka poskytujú ekonomické riešenie pre vaše priemyselné Ethernetové pripojenia.  Štandardné modely pracujú pri prevádzkových teplotách -10°C až 60°C, modely s označením (T-) sú vhodné na umiestnenie do prostredia so širokým rozsahom pracovných teplôt od -40°C až 75°C. Switche je možné ľahko umiestniť na DIN lištu alebo do rozvodnej skrine a výrobca na ne poskytuje nadštandardnú záruku 5 rokov.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník