Ideálny pre celú radu prác v teréne – Panasonic TOUGHBOOK G2

   05. OKTÓBRA 2021           PRIEMYSELNÉ POČÍTAČE

Tablet Panasonic TOUGHBOOK G2 je odolné zariadenie budúcej generácie pre mobilných zamestnancov.  

V logistike sa dokonale hodí pre riešenia skladového hospodárstva. Pri využití dokovacej stanice alebo držiakov môže poslúžiť ako flexibilnejšia alternatíva pevných počítačových riešení určených do vysokozdvižných vozíkov.  

Pri údržbe a opravách v teréne možno naplno využiť potenciál 4G konektivity, flexibilné funkcie pre sériový port, druhý port LAN, čítačku čiarových kódov alebo funkciu termálneho zobrazovania a až 18,5 hodinovú životnosť batérie.  

Vďaka prednej kamere s rozlíšením 2MP a podporou Windows Hello (napr. pre uskutočňovanie hovorov na pracovisko), 8MP zadnej kamere s LED bleskom pre snímanie dokumentácie a dotykovému peru pre zachytávanie biometrického podpisu je tiež dokonale vybavený na podávanie správ a priamu interakciu so zákazníkmi

Vo výrobe je možné zariadenie využiť pre riadenie, plánovanie a kontrolu na pracovisku vďaka výkonnému procesoru Intel® CoreTM (Quad Core) desiatej generácie s technológiou Intel® vPro® a 16GB pamäte RAM (voliteľne 32GB).  

Keď je zariadenie pripojené k dokovacej stanici, môže byť ľahko použité ako náhrada PC v kanceláriách výrobných podnikov, pričom ponúka zobrazovanie až v 4K rozlíšení na dvoch externých monitoroch. 

V doprave je TOUGHBOOK G2 ideálny pre pracovníkov záchranných služieb, pracovníkov údržby vlakov a železníc príp. pre strojvodcov alebo pre pracovníkov podpory letovej prevádzky.  Nový TOUGHBOOK má nastaviteľný jas dotykového displeja 1 000 cd / m² pre jednoduché prehliadanie v extrémnych svetelných podmienkach aj v tmavých priestoroch podzemných stavieb alebo tunelov.  

Zariadenie je plne odolné, navrhnuté pre MIL-STD-810H a má stupeň krytia IP65. 

Kontaktujte nás a spoločne nakonfigurujeme váš nový Panasonic Touhgbook G2 podľa vašich pracovných potrieb a požiadaviek.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník