Minimálna veľkosť, maximálna životnosť switchov MOXA EDS-G2000

   22. FEBRUÁRA 2023         PRIEMYSELNÁ KOMUNIKÁCIA

Zvýšená konektivita. Vyššia efektivita. Nové možnosti. Technológia posúva priemyselnú automatizáciu do ďalšej fázy. Vzniká prirodzená potreba existencie zložitejšej sieťovej infraštruktúry.

Nová séria nemanažovateľných switchov MOXA EDS-G2000 predstavuje ideálne riešenie pre priestorovo náročné aplikácie vyžadujúce spoľahlivé, odolné a funkčné prevedenie v kompaktnom tele.  

Modelová rada switchov EDS-G2005 disponuje piatimi a EDS-G2008 ôsmimi Full Gigabitovými Ethernet portami. Vďaka odolnému kovovému šasi so stupňom ochrany krytom IP40 spoľahlivo pracujú aj v náročných priemyselných prostrediach. Kompaktné rozmery a možnosť jednoduchej montáže na DIN lištu alebo na stenu (montážna sada na stenu nie je súčasťou balenia) oceníte najmä v stiesnených priestoroch rozvádzačov.

Ešte väčšiu všestrannosť použitia switchov MOXA série EDS-G2000 v rôznych odvetviach priemyslu umožní podpora funkcie Broadcast Storm Protection (BSP) a funkcie kvality služieb (QoS), ktoré je možné povoliť prostredníctvom DIP prepínačov. Odolnosť switchov voči elektromagnetickému rušeniu je samozrejmosť. Okrem modelov pre štandardný rozsah prevádzkových teplôt od -10°C do +60°C sú v ponuke aj modely s rozšírenými pracovnými teplotami od -40°C do +75°C.

Pre menej náročných používateľov máme v ponuke modely EDS-G200x-ELP v plastovom šasi so stupňom ochrany krytom IP40 a štandardným rozsahom prevádzkových teplôt od -10°C do +60°C.

Samozrejmosťou je výrobcom poskytovaná nadštandardná záručná doba až 5 rokov.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník