Naša spoločnosť a výzvy budúcnosti

   20. APRÍLA 2021

Online.

Jedno z najskloňovanejších slov dnešných dní. Rapídny nárast ľudí pracujúcich na diaľku, oprávnené povolenia spoločností na vzdialené pripojenie k obchodným a produkčným sieťam, rýchlosť a bezpečnosť pripojenia…

Vzdialené pripojenia vytvárajú predpoklady na prácu z pohodlia akéhokoľvek miesta, vrátane vlastnej obývačky, umožňujú zamestnancom komfortné pracovné podmienky, ale zároveň otvárajú dvere novým kybernetickým hrozbám. Dochádza k ich nárastu a rozmanitosti, čo núti každého od IT až po security manažérov OT (Operational Technology), aby hľadali a využívali riešenia zvyšujúce ochranu svojej priemyselnej siete.

Pochopili sme výzvy dneška. V našej spoločnosti nečakáme na to, ako sa bude meniť trh a nezaháľame, prispôsobujeme služby novodobým potrebám zákazníkov. Uvedomujeme si všetky nepriaznivé následky útokov a hľadáme a zároveň ponúkame riešenia na odvrátenie hrozieb nielen v IT, ale aj v OT systémoch. Toto sa dnes ukazuje ako nová a zásadná výzva pre SOFOS, a. s. v najbližších rokoch.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník