Nový dotykový monitor EIZO DuraVision FDF2182WT

   14. JÚLA 2021           ŠPECIÁLNE MONITORY

Vysoká kvalita obrazu, odolnosť a spoľahlivosť sú silnými stránkami najnovšieho modelu z dielne EIZO – 21,5-palcového Full HD dotykového monitora DuraVision FDF2182WT. Technológia panelu VA LCD ponúka široké pozorovacie uhly. To je výhodné pre čitateľnosť, aj pre obsluhu. Povrchová úprava je odolná voči zanechávaniu odtlačkov prstov.

Monitor rozpozná až 10 dotykov súčasne, čo uľahčuje ovládanie širokej škály aplikácií. Ignoruje chybné zadania vďaka funkcii rozpoznávania dlane, ktorá umožňuje užívateľovi položiť ruku na obrazovku bez toho, aby došlo k nechcenému spusteniu dotykových vstupov. Okrem toho monitor kalibruje svoju dotykovú citlivosť, aby minimalizoval falošnú detekciu dotykov spôsobenú faktormi prostredia a elektromagnetickým rušením.

Úplne plochá konštrukcia umožňuje jemné a presné dotykové ovládanie prstom resp. stylusom aj na okrajoch obrazovky. Čistenie a dezinfekcia je oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Obrazovka s technológiou PCAP zo zosilneného skla odoláva poškriabaniu až do tvrdosti 7H.

Flexibilný stojan možno plynule naklápať v rozmedzí 15 až 70 stupňov a zostáva stabilný i pri trochu tvrdšom a silnejšom dotyku.

Monitor poskyuje aj moderné a univerzálne možnosti pripojenia cez USB 3.1, DisplayPort, HDMI, D-sub.

Monitor DuraVision FDF2182WT je navrhnutý na využitie do nepretržitej prevádzky v priemyselných, verejných a lekárskych priestoroch a vzťahuje sa naň záruka 3 roky.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník