Pokročilá ochrana vašich priemyselných systémov

   20. OKTÓBRA 2020          PRIEMYSELNÁ BEZPEČNOSŤ

Riešenia od spoločnosti MOXA, týkajúce sa ochrany priemyselných sietí, sú založené na najnovších technológiách a širokej škále bezpečnostných produktov. Medzi tzv. zariadenie novej generácie patrí aj IEC-G102-BP-SA, ktoré je vybavené dvomi Gigabitovými Ethernet portami a vďaka jeho kompaktným rozmerom je možné upevniť ho aj na DIN lištu.

Prostredníctvom aktuálnych informácií o hrozbách poskytuje pokročilú ochranu pre vaše systémy. Filtruje kontrolné príkazy v rámci protokolov a blokuje prenos, ktorý nie je definovaný v povolených nastaveniach a pravidlách. Podporuje identifikáciu širokého spektra priemyselných riadiacich protokolov, napr. Modbus TCP, Modbus UDP, EtherNet/IP, Profinet-DCP atď. Správcovia bezpečnostných systémov OT a IT môžu medzi sebou jednoduchšie spolupracovať a flexibilne zavádzať nové ochranné opatrenia.

Ak zariadenie IEC-G102-BP-SA použijete so softvérom „Security Dashboard Console“, dosiahnete ďalšiu úroveň ochrany prostredníctvom analýzy siete. Administrátori môžu efektívne riadiť a monitorovať všetky systémy prevencie pred hrozbami z jedného miesta: monitorovať zariadenia, vykonávať aktualizácie práv a firmvéru.

Model IEC-G102-BP-SA-T možno využiť v externých podmienkach s teplotným rozsahom od -40°C až do +75°C.

Výrobca ponúka na zariadenie nadštandardnú 5 ročnú záruku.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník