Pozývame vás na MOXA TechTalk

   07. JÚLA 2021 

Spoločnosť SOFOS, a. s., oficiálny distribútor produktov a riešení značky MOXA pre Slovenskú republiku, vás pozýva na bezplatnú online konferenciu „MOXA TechTalk“, ktorá sa uskutoční v dňoch 15. júla 2021 a 20.júla 2021 o 11:00 hodine.

 

15. júla 2021 prebehne online odborná diskusia na tému:

IIoT TechTalk s TeamViewer: Od IIoT k rozšírenej realite

Spoločnosť MOXA uzavrela obchodné partnerstvo so spoločnosťou TeamViewer a ponúka IIoT riešenie, ktoré vám umožní ľahko a bezpečne pripojiť a spravovať vaše podniky, stroje a iné priemyselné aktíva. Posielajte dáta do cloudu, monitorujte miestne inštalácie a pomocou analytiky optimalizujte svoje operácie. Témou diskusie bude aj predstavenie balíka „TeamViewer’s Frontline Augmented Reality“.

 

20. júla 2021 bude diskusia zameraná na tému kybernetickej bezpečnosti:

Cybersecurity TechTalk: Vrstvená a distribuovaná ochrana v aplikáciách na úrovni OT

Nedávno došlo k nárastu kybernetických útokov aj na oblasť priemyselnej automatizácie a na riadiace systémy. V MOXA TechTalk vás spíkri prevedú architektúrou priemyselných sietí, aspektami zabezpečenia siete, rôznymi koncepciami ochrany a výzvami v zmysle cena verzus bezpečnosť.

Ak sa konferencie nemôžete zúčastniť a máte záujem ju vidieť, zaregistrujte sa prostredníctvom priložených hypertextových linkov a spoločnosť MOXA vám e-mailom zašle záznamy z prezentácií.

Neváhajte túto pozvánku preposlať svojim kolegom a obchodným partnerom.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník