Pre zastarané aplikácie vyžadujúce náročné sieťové pripojenie

   08. OKTÓBRA 2021          IPC AUTOMATIZÁCIA

Spoločnosť SOFOS, a. s., váš spoľahlivý partner pre zariadenia a riešenia značky Advantech na Slovensku, vám predstavuje EKI-2701MPI-5G. Jedná sa o priemyselné komunikačné zariadenie novej generácie, tzv. mega PoE injector. Toto zariadenie podporuje spätne kompatibilné dátové prenosy 2,5Gb/s a 5Gb/s, aby poskytovalo funkcie Wi-Fi 6, napájanie cez Ethernet (PoE) a pokročilé možnosti pripojenia k zastaranej, existujúcej infraštruktúre. Je vynikajúcou voľbou práve pre zastarané infraštruktúrne aplikácie, ktoré vyžadujú náročné sieťové pripojenie, pretože injector podporuje viacnásobné prenosové rýchlosti (10M /100M/ 1G/ 2,5G/ 5G) a 90W výstup PoE IEEE802.3bt. 

Vďaka kompaktnému rozmeru 84 x 80 x 25 mm sa zariadenie výborné hodí do stiesnených priestorov. Neprehrieva sa a je schopné pracovať v náročných pracovných teplotách v rozmedzí od -40°C do +75°C. Kovové robustné šasi s ochranou stupňom krytia IP40, je možné upevniť na DIN lištu alebo na stenu. Podporuje duálne napájacie vstupy prostredníctvom svorkovnice alebo DC konektora. 

Flexibilne sa nasadzuje a je určený na prenos dát a napájania súčasne, prostredníctvom jedného Ethernetového kábla, pričom dosahuje vzdialenosť až 100 metrov. Použitie tohto zariadenia v zmysle inovácie infraštruktúry šetrí pracovnú silu a zároveň znižuje hmotnosť a náklady na kabeláž. Pomáha tiež predĺžiť existujúce životné cykly zariadení a maximalizuje návratnosť investícií tým, že do budúcna ochráni infraštruktúru rôznych generácií.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník