Váš nový terminál (nielen) na sledovanie výroby: Advantech UTC-510

   24. MARCA 2022         PRIEMYSELNÉ POČÍTAČE

Advantech UTC-510 je odolný bezventilátorový priemyselný 10,1“ AiO počítač, vybavený širokouhlým dotykovým LCD panelom, ktorý dokážete ovládať aj v rukaviciach.   Vďaka rôznorodosti periférií (kamera, čítačka magnetických prúžkov, RFID, 1D a 2D bar kódov) ho môžete využiť nie len ako terminál na sledovanie prevádzkových dát vo výrobe a v automobilovom priemysle, ale najmä v maloobchodných prevádzkach. Užívatelia si ho na jednej strane obľúbia vďaka podpore interaktívnych rozhraní, ktoré, na druhej strane, zabezpečia pre prevádzkovateľa poskytovanie relevantného obsahu a cielených propagácií orientovaných na zákazníka. Oceníte flexibilné možnosti montáže, či už VESA uchytenie alebo montáž do panelu alebo možnosti zmeny orientácie panela na šírku alebo výšku.  Počítače s dotykovým panelom série UTC-510 sú najlepšou investíciou na zvýšenie spokojnosti používateľov, zvýšenie hodnoty značky a maximalizáciu obchodných ziskov. 

Súčasťou UTC-510 je nová generácia softvéru Advantech DeviceOn/iService, ktorá umožňuje jednoduchú konfiguráciu, nasadenie, monitorovanie a vzdialenú správu zariadení Advantech (vybavenými OS Windows, Linux alebo Android), aplikácií a integrovaných periférnych zariadení (snímač čiarových kódov, čítačka kariet, fotoaparát, tlačiareň, atď.) Používatelia môžu vzdialene ovládať pripojené zariadenia, vytvárať snímky obrazovky, vykonávať aktualizácie a používať možnosti vzdialenej pracovnej plochy na riešenie problémov kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Pri výbere požadovanej konfigurácie sa obráťte sa na našu spoločnosť SOFOS, a. s., Channel partnera spoločnosti Advantech v oblasti Embedded IoT  a Industrial IoT na Slovensku.

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontaktDotazník