O nás       Kontakt
Katalóg tovaru +421 2 547 739 80 obchod@sofos.sk

NOVINKY

Napísali sme …

Viac ako len distribúcia energie pre servery

   20. NOVEMBRA 2017         PRIEMYSELNÉ POČÍTAČE

PX séria inteligentných PDU (Power Distribution Unit) spoločnosti Raritan prináša nové možnosti správy distribúcie energie pre vaše servery a dátové úložiská. Podpora formátov 0U, 1U a 2U, jednofázové alebo trojfázové prevedenia v kombinácii rôznych vstupov a výstupov dokážu uspokojiť aj najnáročnejšie priestorové požiadavky na umiestnenie v Rack-och.

Okrem spoľahlivej distribúcie energie, vzdialenej správy PDU a merania spotreby na vstupoch a výstupoch v reálnom čase* disponujú aj dvomi LAN portami**. Využitie nájdu najmä v dátových centrách pri tvorbe redundantných sietí.

V prípade obáv z odpojenia napájacích káblov v dôsledku vibrácií odporúčame použiť modely vybavené zásuvkami SecureLock. Rozširujúce moduly snímajúce teplotu, vlhkosť, tlak a prúdenie vzduchu umožnia rýchlo a jednoducho identifikovať miesta s nevyhovujúcimi prevádzkovými podmienkami a tým zabránia nákladným prestojom z dôvodu havárií a údržby.

Robustné šasi v desiatich farebných prevedeniach a displej*** uľahčuje identifikáciu PDU, čím sa redukujú chyby spôsobené zlyhaním ľudského faktora. Ďalšou výhodou je možnosť predĺženia záruky zariadení poskytovanej výrobcom až na 5 rokov.


* certifikácia ISO/IEC 62053-21, EU2014/32; presnosť meraní na fakturačnej úrovni (+/-1%)
** séria PX-5000
*** séria PX-5000, PX-4000

Archív

Katalóg tovaru+421 2 547 739 80obchod@sofos.skKontakt